Nemzetközi feladatok
Solymosi Péter lett az NB. I-es őszi lapkirály! 11 mérkőzésen 65 sárgalapot osztott ki, ami 5,91 sárgás átlag. Őt Veizer Roland és Becséri Dániel követi.
Solymosi Péter lett az NB. I-es őszi lapkirály! 11 mérkőzésen 65 sárgalapot osztott ki, ami 5,91 sárgás átlag. Őt Veizer Roland és Becséri Dániel követi.
| Név | NB. I. | Átlag | |||
| Mérk | Sárga | Piros | Sárga | Piros | |
| Solymosi Péter | 11 | 65 | 2 | 5,91 | 0,18 |
| Veizer Roland | 5 | 28 | 2 | 5,60 | 0,40 |
| Becséri Dániel | 6 | 33 | 3 | 5,50 | 0,50 |
| Erdős József | 3 | 16 | 1 | 5,33 | 0,33 |
| Németh Ádám | 5 | 26 | 3 | 5,20 | 0,60 |
| Kassai Viktor | 11 | 56 | 1 | 5,09 | 0,09 |
| Andó-Szabó Sándor | 9 | 43 | 3 | 4,78 | 0,33 |
| Fábián Mihály | 8 | 38 | 4 | 4,75 | 0,50 |
| Radványi Ádám | 4 | 19 | 0 | 4,75 | 0,00 |
| Takács János | 5 | 23 | 3 | 4,60 | 0,60 |
| Farkas Ádám | 7 | 32 | 5 | 4,57 | 0,71 |
| Bognár Tamás | 9 | 41 | 3 | 4,56 | 0,33 |
| Vad István | 9 | 41 | 3 | 4,56 | 0,33 |
| Pánczél Krisztián | 2 | 9 | 0 | 4,50 | 0,00 |
| Iványi Zoltán | 9 | 40 | 8 | 4,44 | 0,89 |
| Oláh Gábor | 5 | 22 | 1 | 4,40 | 0,20 |
| Szabo Zsolt | 8 | 35 | 5 | 4,38 | 0,63 |
| Berke Balázs | 3 | 12 | 1 | 4,00 | 0,33 |
| Böcskei Balázs | 5 | 20 | 1 | 4,00 | 0,20 |
| Szilasi Szabolcs | 5 | 19 | 2 | 3,80 | 0,40 |
| Szőts Gergely | 3 | 11 | 2 | 3,67 | 0,67 |
| Berger József | 4 | 9 | 4 | 2,25 | 1,00 |
| összesen: | 136 | 638 | 57 | 4,57 | 0,42 |
Játékvezetők statisztikái
A szűkített NB. I-es ellenőri keretben 13 ellenőr működött az őszi szezonban, igaz Huták Antal csak egy mérkőzést ellenőrzött. A legtöbb mérkőzést Székely Ferenc ellenőrzött
A szűkített NB. I-es ellenőri keretben 13 ellenőr működött az őszi szezonban, igaz Huták Antal csak egy mérkőzést ellenőrzött. A legtöbb mérkőzést Székely Ferenc ellenőrzött (15), őt Juhos Attila követi (14).
| Név | |
| Székely Ferenc | 15 |
| Juhos Attila | 14 |
| Fazekas János | 13 |
| Hanacsek Attila | 13 |
| Kurmai Zoltán | 13 |
| Ábrahám Attila | 12 |
| Megyebíró János | 12 |
| Arany Tamás | 10 |
| Tóth Vencel | 10 |
| Vágner László | 10 |
| Molnár László | 8 |
| Sápi Csaba | 5 |
| Huták Antal | 1 |
| összesen: | 136 |
Játékvezetők statisztikái
NB. I-es asszisztensek közül három FIFA kerettag lett legtöbbet foglalkoztatva NB. I-ben. Albert István, ifj. Tóth Vencel, Vámos Tibor 16-16 mérkőzésen assziszt&
NB. I-es asszisztensek közül három FIFA kerettag lett legtöbbet foglalkoztatva NB. I-ben. Albert István, ifj. Tóth Vencel, Vámos Tibor 16-16 mérkőzésen asszisztált, míg őket Farkas Balázs és Medovarszki János követi 15-15 asszisztálással.
| Név | Assz1 | Assz2 | Összesen |
| Albert István | 12 | 4 | 16 |
| ifj. Tóth Vencel | 14 | 2 | 16 |
| Vámos Tibor | 8 | 8 | 16 |
| Farkas Balázs | 7 | 8 | 15 |
| Medovarszki János | 5 | 10 | 15 |
| Kispál Róbert | 13 | 1 | 14 |
| Márkus Tamás | 2 | 11 | 13 |
| Ring György | 8 | 5 | 13 |
| Takács Gábor | 5 | 8 | 13 |
| dr. Varga Zsolt | 11 | 2 | 13 |
| Viszokai László | 5 | 8 | 13 |
| Szpisják Zsolt | 9 | 3 | 12 |
| Horváth Róbert | 2 | 9 | 11 |
| Lémon Oszkár | 8 | 3 | 11 |
| Szalai Dániel | 1 | 10 | 11 |
| Erős Gábor | 10 | 0 | 10 |
| Kelemen Attila | 7 | 3 | 10 |
| Kis Zoltán | 2 | 7 | 9 |
| Bozó Zoltán | 4 | 4 | 8 |
| L. Tóth Lajos | 2 | 6 | 8 |
| ifj. Kormányos Gábor | 0 | 7 | 7 |
| Varga Gábor | 1 | 6 | 7 |
| Aradi József | 0 | 4 | 4 |
| Berettyán Péter | 0 | 4 | 4 |
| Kepe Arnold | 0 | 2 | 2 |
| Demeter János | 0 | 1 | 1 |
| összesen: | 136 | 136 | 272 |
Játékvezetőkről
A Videoton - Újpest mérkőzéssel búcsúzik az aktív játékvezetéstől, azaz az asszisztenskedéstől Vámos Tibor. A 280. NB. I-es asszisztál
A Videoton - Újpest mérkőzéssel búcsúzik az aktív játékvezetéstől, azaz az asszisztenskedéstől Vámos Tibor. A 280. NB. I-es asszisztálással búcsúzó asszisztensnek sokan sokat köszönhetnek az elmúlt évtizedekben. BL döntő, VB elődöntő, Olimpiai döntő és még 100 nemzetközi mérkőzés. Köszönjük Tibor! Reméljük hamarosan ellenőrként is találkozhatunk veled, hogy tudásodat, emberi kvalitásaidat át tudjad adni a fiataloknak.
MLSZ.hu írta:
Pénteken a Paks-Pápa, vasárnap a Videoton-Újpest mérkőzésen volt a játékvezető egyik asszisztense a rutinos Vámos Tibor. Mivel ebben az esztendőben ünnepelte 45. születésnapját, így kénytelen befejezni tartalmas pályafutását a civilben iskolaigazgatóként tevékenykedő sportember. A dupla küldéssel érte el a kerek számot: a fehérvári volt a 280. NB I-es közreműködése, ezáltal lesz kerek a Vámos-sztori.
Tizenöt éve működtem játékvezetőként, amikor huszonöt sikeresen levezetett NB II-es mérkőzéssel a hátam mögött 1998-ban az akkori vezetés javaslatára hoztam meg a nem könnyű döntést - idézte fel a váltást Vámos Tibor. - Beláttam azt, hogy kevés esélyem volt feljebb kerülni játékvezetőként, viszont angol és orosz nyelvtudásomat kamatoztatva asszisztensként elérhetem a nemzetközi kerettagságot, ami 1999-ben teljesült is. Emlékszem, hogy sokat vívódtam akkoriban, hogy jó lesz-e ez nekem, mi van, ha kudarcot vallok. A legtöbb bátorítást Bede Feritől kaptam, pályafutásom nehezebb idejében végig mellettem volt, ami nagyon jól esett. Az azóta eltelt tizenkét év természetesen mára egyértelműen bebizonyította, hogy érdemes volt a sípot zászlóra cserélni. 2006 nyarán az egyik edzésen Kassai Viktor jelezte, hogy beszélnünk kell, mégpedig a közös jövőről. Boldog vagyok, hogy részese lehettem Viktor sikereinek, hiszen amíg állandó partjelzője voltam, végig nagy lépésekkel haladt előre, töretlenül ívelt felfelé a karrierje, felkerült az UEFA kettes keretéből a topba.
A 2010-es dél-afrikai világbajnokságon a Kassai Viktor, Erős Gábor, Vámos Tibor trió képviselte Magyarországot. A Brazília-Észak-Korea és a Mexikó?Uruguay csoportmérkőzéseken, az Egyesült Államok?Ghána nyolcaddöntőn, valamint a Spanyolország-Németország elődöntőn ragyogó teljesítményt nyújtottak.
Amikor december 2-án stílszerűen Kassai Viktor hármat fújt a sípjába a Videoton?Újpest találkozón, véget ért Vámos Tibor példaértékű pályafutása, befejeződött a magyar játékvezetés egyik zászlósának elismerésre méltó karrierje, melyhez ezúton is gratulálunk!
A játékvezetői vizsgát 1983. augusztus 24-én Székesfehérváron tette le, ezt követően Fejér megyében, majd a Budapesti Labdarúgó-szövetség (BLSZ) keretei között működő labdarúgó osztályokban szerezte meg a szükséges tapasztalatokat. Az országos keretbe 1995-ben jutva az NB. II. -ben tevékenykedett játékvezetőként és partbíróként. Szakmai munkáját eredményesebben tudta értékesíteni a partbírói keretben. Az első NB I-es mérkőzése 1996. szeptember 29-én volt.
Világbajnokság
2007-ben a kanadai U20-as labdarúgó-világbajnokságon Erős Gáborral, mint Kassai Viktor állandó segítőjével működött közre.
2009-ben Kassai Viktor játékvezető segítőjeként, Erős Gábor partbíró és Bognár Tamás negyedik bíró társaságában, a Bahrein-Új-Zéland (0:0) találkozón partbíróként szolgálta a labdarúgást.
2009-ben Nigériában rendezték az U17-es labdarúgó-világbajnokságot, ahol megszokott, állandó társaival három mérkőzésen foglalkoztatták.
A FIFA 2010. február 5-én kijelölte a (június 11.-július 11.) közötti dél-afrikai világbajnokságon közreműködő harminc játékvezetőt, akik között ott volt Kassai Viktor és két segítője, Erős Gábor és Vámos Tibor is. Március 2-ától 6-áig a Kanári-szigeteken szemináriumon vettek részt, ezt megelőzően február 26-án Zürichben orvosi vizsgálaton kellett megjelenniük. Vámos az ellenőrző vizsgálatokon megfelelt az elvárásoknak, így a FIFA Játékvezető Bizottsága delegálta az utazó keretbe.
Dél-Afrika rendezi a XIX., a 2010-es labdarúgó-világbajnokság döntő küzdelmeit, ahol a Brazília-Észak-Korea (2:1) és a Mexikó-Uruguay (0:1) csoporttalálkozókon, valamint az Egyesült Államok-Ghána (1:2) nyolcaddöntőn, valamint a Spanyolország-Németország (1:0) elődöntőn partbíróként szolgálta a labdarúgást. Partbírói mérkőzéseinek száma: 4. Európa-bajnokság.
2002-ben Norvégia rendezte az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) U19-es labdarúgó-Európa-bajnokságát, ahol több partbírói feladattal bízta meg a jelen lévő Játékvezetői Bizottság.
Olimpia
Kína fővárosa, Peking adott otthont a XXIX., a 2008. évi nyári olimpiai játékok labdarúgó tornájának, ahol Kassai Viktor segítőjeként egy csoportmérkőzésen, az Argentína?Ausztrália (1:0) és az Argentína-Nigéria (1:0) döntő találkozón működhetett közre. Partbírói mérkőzéseinek száma: 2.
Kupamérkőzés
Több UEFA-kupa, Intertotó-kupa, Bajnokok Ligája mérkőzésen nyújtott segítséget a vezető játékvezetőnek.
Pénzügyek/díjak
Dr. Csányi Sándor, az MLSZ elnöke a csütörtöki Magyar Posta székházban tartott sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a 2013/14-es labdar&uacut
Dr. Csányi Sándor, az MLSZ elnöke a csütörtöki Magyar Posta székházban tartott sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a 2013/14-es labdarúgó-bajnokságtól a szövetség nyolc hivatásos játékvezetőt kíván alkalmazni. Hogy kik lesznek ők, és milyen díjazással számolhatnak, az még nem dőlt el. Megpróbáltuk kiszámolni.
A jelenlegi játékvezetői keretben hat FIFA-kerettag bíró van, logikusan ők jöhetnének szóba profiként. Andó-Szabó Sándor, Bognár Tamás, Fábián Mihály, Kassai Viktor, Németh Ádám és Vad II István mellett még esetleg Iványi Zoltán, Solymosi Péter vagy Becséri Dániel üti meg az átlagosnál jobb szintet. Tény ugyanakkor, az elmúlt hetekben-hónapokban a magyar játékvezetést ért kritikalavinában szinte mindannyian voltak már főszereplők.
Az első osztályban bíráskodó játékvezetők a 2012/13-as bajnokság díjtáblázata alapján 80 000 forint + áfa honoráriumra jogosultak, míg NB2, Liga- és Magyar Kupa-meccsekért 40 000 forint + áfát számlázhatnak ki ? vállalkozóként. A hazai bajnoki rendszerben 7és fél, 8 hónapot vezet egy játékvezető. Csak havi 3-4 mérkőzéssel számolva ez cirka 30 mérkőzés évente, azaz 2,4 millió forint. Ehhez még hozzá kell venni a 110 ezer forintos rendelkezésre állási díjat is, ami évi 1,32 millió forint.
Ehhez jön még a havi rendelkezésre állási díj is.
Hozzá kell tenni, mindegyik sporinak polgári hivatása is van, kvázi dolgozik jelenleg bíráskodás mellett. Így ezt a jövedelmet is ki kellene váltania az MLSZ-nek, ami egy teljesen átlagos, 400 ezer forintos bruttó (kb. 250 nettó) bérrel számolva további 4,8 millió forintot tesz ki évente.
Így ahhoz, hogy bármelyik játékvezető elgondolkozzon a hivatásos státuszon, a Sport24 számítása szerint legalább 7-800 ezer forintos nettó jövedelmet kell, hogy felajánljon az MLSZ.
Kérdés, ettől mennyire lesz jobb a bíráskodás, hiszen kettőn áll a vásár: a játékosoknak és edzőknek is partnereknek kell lenniük abban, hogy a játékkal foglalkozzanak, és ne egymás ?faragásával", illetve a taktika se a ?ha kell, törd el a lábát" elven szerveződjön...
A hat FIFA-kerettag bíró közül Kassai, Vad II. rendszeres résztvevője a Bajnokok Ligája és az Európa Liga csoportkörében is bíráskodó keretnek, és a többiek is rendszeresen kapnak BL-, EL-selejtezőt, vagy korosztályos nemzetközi tornákon feladatot. Egy-egy ilyen, ún. elitkategóriás mérkőzésért jelenleg az UEFA 4800 eurót (1 344 ezer forint) fizet meccsenként, kiegészítve ezt 200 euró napidíjjal (három napra 600 euró, ami további 168 ezer forint) és 200 euró egyéb költségtérítéssel (56 ezer forint).
Ez több, mint 1,5 millió forint jövedelem meccsenként.
A magánemberként nyomdaipari értékesítőként tevékenykedő Kassai játékvezető a 2012-es évben eddig 10 kiemelt nemzetközi mérkőzést vezetett.
Vad II István, aki vállalkozó, csak hármat.
Játékvezetők statisztikái
Játékvezetőink az NB. II-ben 1100 sárgát mutattak fel, míg 92 játékost állítottak ki. Átlagban Böcskei Balázs mutatta fel a sárga
Játékvezetőink az NB. II-ben 1100 sárgát mutattak fel, míg 92 játékost állítottak ki. Átlagban Böcskei Balázs mutatta fel a sárga lapot a legtöbbször, mérkőzésenként 6,67-es átlaggal, őt Veizer Roland 6,5-ös és Pánczél Krisztián 6,17-es átlaggal követi.
| Név | Összesen | Átlag | |||
| Mérk | Sárga | Piros | Sárga | Piros | |
| Böcskei Balázs | 3 | 20 | 1 | 6,67 | 0,33 |
| Veizer Roland | 4 | 26 | 3 | 6,50 | 0,75 |
| Pánczél Krisztián | 6 | 37 | 4 | 6,17 | 0,67 |
| Németh Ádám | 6 | 36 | 4 | 6,00 | 0,67 |
| Berger József | 7 | 41 | 5 | 5,86 | 0,71 |
| Solymosi Péter | 3 | 17 | 1 | 5,67 | 0,33 |
| Oláh Gábor | 4 | 22 | 1 | 5,50 | 0,25 |
| Kulcsár Katalin | 3 | 16 | 1 | 5,33 | 0,33 |
| Fenyvesi Szabolcs | 11 | 58 | 2 | 5,27 | 0,18 |
| Berke Balázs | 4 | 21 | 2 | 5,25 | 0,50 |
| Vad István | 4 | 21 | 0 | 5,25 | 0,00 |
| Erdős József | 5 | 26 | 2 | 5,20 | 0,40 |
| Farkas Tibor | 6 | 31 | 2 | 5,17 | 0,33 |
| Farkas Ádám | 5 | 25 | 3 | 5,00 | 0,60 |
| Szőts Gergely | 4 | 20 | 1 | 5,00 | 0,25 |
| Varga László | 6 | 29 | 1 | 4,83 | 0,17 |
| Lovas László | 11 | 53 | 1 | 4,82 | 0,09 |
| Gyarmati Tibor | 10 | 48 | 3 | 4,80 | 0,30 |
| Urbán Eszter | 4 | 19 | 1 | 4,75 | 0,25 |
| Becséri Dániel | 5 | 23 | 5 | 4,60 | 1,00 |
| Takács János | 5 | 23 | 3 | 4,60 | 0,60 |
| Radványi Ádám | 7 | 32 | 8 | 4,57 | 1,14 |
| Pintér Csaba | 11 | 50 | 2 | 4,55 | 0,18 |
| Fábián Mihály | 2 | 9 | 1 | 4,50 | 0,50 |
| Berényi Tamás | 11 | 49 | 4 | 4,45 | 0,36 |
| Kovács J. Zoltán | 7 | 31 | 1 | 4,43 | 0,14 |
| Bognár Tamás | 5 | 22 | 2 | 4,40 | 0,40 |
| Iványi Zoltán | 5 | 21 | 2 | 4,20 | 0,40 |
| Kiss Norbert | 9 | 37 | 1 | 4,11 | 0,11 |
| Nagy Róbert | 9 | 37 | 6 | 4,11 | 0,67 |
| Botló Béla | 10 | 41 | 6 | 4,10 | 0,60 |
| Szilasi Szabolcs | 3 | 12 | 2 | 4,00 | 0,67 |
| Andó-Szabó Sándor | 4 | 15 | 0 | 3,75 | 0,00 |
| Szabo Zsolt | 3 | 11 | 0 | 3,67 | 0,00 |
| Mészáros István | 8 | 28 | 0 | 3,50 | 0,00 |
| Karakó Ferenc | 7 | 24 | 1 | 3,43 | 0,14 |
| Kovács Gábor | 8 | 27 | 3 | 3,38 | 0,38 |
| Gaál Gyöngyi | 4 | 13 | 3 | 3,25 | 0,75 |
| Barna Gábor | 9 | 25 | 3 | 2,78 | 0,33 |
| Kassai Viktor | 2 | 4 | 1 | 2,00 | 0,50 |
| összesen: | 240 | 1100 | 92 | 4,64 | 0,40 |
Játékvezetők statisztikái
NB. II-es ellenőrök között Varga Sándor volt a legfoglalkoztatottabb akit Hazafi Miklós és Szarka Zoltán követ.
NB. II-es ellenőrök között Varga Sándor volt a legfoglalkoztatottabb akit Hazafi Miklós és Szarka Zoltán követ. Az ellenőrök értékeléséről és a játékvezetők rangsoráról azonban nem lehet semmit tudni, azokról következtetéseket maximum tavasszal lehet levonni, amikor közzéteszik az új kereteket. Egy évvel ezelőtt elkészült egy komplett teljesítménymérő program a játékvezetőkről, asszisztensekről és ellenőrökről, ami bemutatásra került az MLSZ JB. vezetőinek, azonban ígérgetések ellenére mégsem került bevezetésre, pedig akkor percre pontosan lehetne tudni mindenki teljesítményét.
| Név | Nyugat | Kelet | Összesen |
| Varga Sándor | 0 | 14 | 14 |
| Hazafi Miklós | 5 | 8 | 13 |
| Szarka Zoltán | 12 | 1 | 13 |
| Bajkai János | 10 | 2 | 12 |
| Birincsik József | 0 | 12 | 12 |
| Sothy András | 6 | 4 | 10 |
| Stamler Péter | 6 | 4 | 10 |
| Tumó György | 5 | 5 | 10 |
| Ábrahám Attila | 4 | 5 | 9 |
| Bognár István | 0 | 9 | 9 |
| Georgiou Grigorisz | 6 | 3 | 9 |
| Hrabovszky András | 2 | 7 | 9 |
| Tompos Zoltán | 5 | 4 | 9 |
| Vavika Ferenc | 8 | 1 | 9 |
| Cserna László | 6 | 2 | 8 |
| Gyarmati Tibor | 7 | 1 | 8 |
| Mező Béla | 7 | 1 | 8 |
| Kaibás Dezső | 0 | 7 | 7 |
| Sápi Csaba | 1 | 6 | 7 |
| Szabó János | 2 | 5 | 7 |
| Hamar László | 6 | 0 | 6 |
| Horváth Sándor | 6 | 0 | 6 |
| Arany Tamás | 2 | 3 | 5 |
| Fazekas János | 0 | 5 | 5 |
| Székely Ferenc | 2 | 3 | 5 |
| Kurmai Zoltán | 1 | 3 | 4 |
| Molnár László | 4 | 0 | 4 |
| Ádám Mihály | 2 | 0 | 2 |
| Hanacsek Attila | 1 | 1 | 2 |
| Juhos Attila | 2 | 0 | 2 |
| Megyebíró János | 0 | 2 | 2 |
| Tóth Vencel | 2 | 0 | 2 |
| Vágner László | 0 | 2 | 2 |
Játékvezetők statisztikái
15 fordulóból 17 alkalommal működött közre NB. II-ben Buzás Balázs, Butkai Zsolt és Horváth Zoltán, míg őket a sok 16 meccses asszisztens köve
15 fordulóból 17 alkalommal működött közre NB. II-ben Buzás Balázs, Butkai Zsolt és Horváth Zoltán, míg őket a sok 16 meccses asszisztens követi. Emlékezhetünk arra, hogy Butkai Zsolt volt a tavasz negatív szereplője, aki a Zalaegerszegen vált egy alkalommal főszereplővé, amikor beintett egy büntetőt, majd ezután megrúgták labdával és utána egy kiállításnál felejtett el segíteni. A visszasorolása után azonban - információk szerint és a statisztikák alapján - jó teljesítményt nyújtott.
| Név | Nyugat | Kelet | Összesen | ||
| Assz1 | Assz2 | Assz1 | Assz2 | ||
| Buzás Balázs | 3 | 1 | 1 | 12 | 17 |
| Butkai Zsolt | 3 | 0 | 8 | 6 | 17 |
| Horváth Zoltán | 7 | 2 | 6 | 2 | 17 |
| Szvetnyik Bence | 1 | 5 | 0 | 10 | 16 |
| Pápai Zoltán | 3 | 2 | 3 | 8 | 16 |
| Becséri Gergely | 4 | 4 | 3 | 5 | 16 |
| Demeter János | 1 | 4 | 7 | 4 | 16 |
| Hofbauer Roland | 6 | 3 | 5 | 2 | 16 |
| Huszár Balázs | 10 | 2 | 4 | 0 | 16 |
| Galán Roland | 0 | 4 | 5 | 6 | 15 |
| Kovács Gábor | 3 | 2 | 5 | 5 | 15 |
| Kiss Balázs | 7 | 4 | 2 | 2 | 15 |
| Kóbor Péter | 4 | 8 | 1 | 2 | 15 |
| Mohos Milán | 4 | 7 | 2 | 2 | 15 |
| Király Krisztián | 7 | 5 | 3 | 0 | 15 |
| Gyürüsi Gábor | 6 | 3 | 2 | 3 | 14 |
| Iványi István | 4 | 5 | 3 | 2 | 14 |
| Kulman Tamás | 3 | 8 | 1 | 2 | 14 |
| Péter Tamás | 4 | 6 | 3 | 1 | 14 |
| Kepe Arnold | 11 | 2 | 1 | 0 | 14 |
| Hima Andrea | 0 | 7 | 0 | 6 | 13 |
| Márton Zsolt | 5 | 2 | 0 | 6 | 13 |
| Nagy Tímea | 0 | 9 | 0 | 3 | 12 |
| Török Katalin | 0 | 6 | 0 | 5 | 11 |
| dr. Kulcsár Judit | 0 | 1 | 0 | 9 | 10 |
| Szeles Krisztina | 0 | 5 | 0 | 5 | 10 |
| Aradi József | 3 | 6 | 0 | 1 | 10 |
| L. Tóth Lajos | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 |
| Kelemen Attila | 1 | 0 | 7 | 0 | 8 |
| ifj. Kormányos Gábor | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 |
| Kis Zoltán | 4 | 2 | 1 | 0 | 7 |
| Bozó Zoltán | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 |
| Szpisják Zsolt | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
| Szalai Dániel | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 |
| Lémon Oszkár | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Horváth Róbert | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 |
| Márkus Tamás | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 |
| Takács Gábor | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 |
| Vámos Tibor | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 |
| dr. Varga Zsolt | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 |
| Kispál Róbert | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 |
| Medovarszki János | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Varga Gábor | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 |
| Viszokai László | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
| Farkas Balázs | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| ifj. Tóth Vencel | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Albert István | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Berettyán Péter | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Erős Gábor | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Gyarmati Tibor | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Ring György | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| összesen: | 120 | 120 | 120 | 120 | 480 |
Vasárnap este téli pihenőre vonulnak az NB. II-es csapatok, hiszen befejeződik a bajnoki szezon. Szokásoknak megfelelően elkészítettük az összefoglaló statisztik&aacu
Vasárnap este téli pihenőre vonulnak az NB. II-es csapatok, hiszen befejeződik a bajnoki szezon. Szokásoknak megfelelően elkészítettük az összefoglaló statisztikánkat, amely az adatbank.focibiro.hu oldalon folyamatosan, naprakészen elérhető. Az MLSZ Játékvezetői Bizottság számára készült egyedi játékvezetői programból és teljesítmény nyilvántartásból kitűnik, hogy Berényi Tamás, Fenyvesi Szabolcs, Lovas László és Pintér Csaba 11-11 mérkőzést vezetett NB. II-ben, igaz Berényi Tamás egyik mérkőzése (Újpest-Cegléd) mérkőzés elmaradt, mert a hazaiak nem kívántak kiállni a center pályán.
| Név | Nyugat | Kelet | Összesen |
| Berényi Tamás | 6 | 5 | 11 |
| Fenyvesi Szabolcs | 5 | 6 | 11 |
| Lovas László | 5 | 6 | 11 |
| Pintér Csaba | 8 | 3 | 11 |
| Botló Béla | 6 | 4 | 10 |
| Gyarmati Tibor | 6 | 4 | 10 |
| Barna Gábor | 6 | 3 | 9 |
| Kiss Norbert | 9 | 0 | 9 |
| Nagy Róbert | 2 | 7 | 9 |
| Kovács Gábor | 5 | 3 | 8 |
| Mészáros István | 4 | 4 | 8 |
| Berger József | 3 | 4 | 7 |
| Karakó Ferenc | 0 | 7 | 7 |
| Kovács J. Zoltán | 3 | 4 | 7 |
| Radványi Ádám | 5 | 2 | 7 |
| Farkas Tibor | 3 | 3 | 6 |
| Németh Ádám | 3 | 3 | 6 |
| Pánczél Krisztián | 2 | 4 | 6 |
| Varga László | 1 | 5 | 6 |
| Becséri Dániel | 3 | 2 | 5 |
| Bognár Tamás | 4 | 1 | 5 |
| Erdős József | 1 | 4 | 5 |
| Farkas Ádám | 3 | 2 | 5 |
| Iványi Zoltán | 3 | 2 | 5 |
| Takács János | 1 | 4 | 5 |
| Andó-Szabó Sándor | 3 | 1 | 4 |
| Berke Balázs | 2 | 2 | 4 |
| Gaál Gyöngyi | 2 | 2 | 4 |
| Oláh Gábor | 2 | 2 | 4 |
| Szőts Gergely | 1 | 3 | 4 |
| Urbán Eszter | 1 | 3 | 4 |
| Vad István | 2 | 2 | 4 |
| Veizer Roland | 1 | 3 | 4 |
| Böcskei Balázs | 2 | 1 | 3 |
| Kulcsár Katalin | 2 | 1 | 3 |
| Solymosi Péter | 1 | 2 | 3 |
| Szabo Zsolt | 1 | 2 | 3 |
| Szilasi Szabolcs | 2 | 1 | 3 |
| Fábián Mihály | 0 | 2 | 2 |
| Kassai Viktor | 1 | 1 | 2 |
| összesen: | 120 | 120 | 240 |
Játékvezetők statisztikái
A Kaposvár-Ferencváros bajnokin százötvenedszer asszisztált az NB I-ben Takács Gábor. Az élvonalbeli keret tagja akkurátusan vezeti a statisztikáit: g
A Kaposvár-Ferencváros bajnokin százötvenedszer asszisztált az NB I-ben Takács Gábor. Az élvonalbeli keret tagja akkurátusan vezeti a statisztikáit: gondosan jegyezte, hogy 25 alkalommal volt hajdanán tartalék-játékvezető a legmagasabb kategóriában, asszisztensként pedig a vasárnapi volt a 150. közreműködése az első osztályban. A Kaposvár-Ferencváros találkozón annak a Solymosi Péternek segítette a munkáját Lémon Oszkárral, akinek a legtöbbször volt az asszisztense eddig. A tapolcai illetőségű sportember 38 éves, tehát még tovább gyarapíthatja a rangos szerepléseinek a számát. Tavaly a Honvéd-Újpest mérkőzésen volt a 125+25-ös jubileuma, akkor kitűzte a következő elérendő célt, ami Kaposváron teljesült.
További sok sikert GÁBOR!
Nemzetközi feladatok
Kassai Viktor vezeti kedden a Benfica-Celtic derbit, ahol asszisztensként Ring György és Kispál Róbert segíti a munkáját, a tartalék-játékvezet
Kassai Viktor vezeti kedden a Benfica-Celtic derbit, ahol asszisztensként Ring György és Kispál Róbert segíti a munkáját, a tartalék-játékvezető Erős Gábor lesz, az alapvonalnál Bognár Tamás és Fábián Mihály működik közre. A 65 ezres Estadio da Luzt, a Fény stadionját 2003-ban nyitották meg, azóta méltó otthona minden idők legsikeresebb portugál klubjának.
Kassai Viktor számára ez már a harmadik feladat a BL aktuális kiírásában. Most először Kispál Róbert az asszisztense Ring György mellett. A 37 éves magyar topjátékvezető korábban a Benficának és a Celticnek is vezetett már a Bajnokok Ligájában.
Nemzetközi feladatok
Pályafutása első válogatott mérkőzésén fújja a sípot a 33 éves FIFA-kerettag Andó-Szabó Sándor. Miként a szombati Haladá
Pályafutása első válogatott mérkőzésén fújja a sípot a 33 éves FIFA-kerettag Andó-Szabó Sándor. Miként a szombati Haladás-Újpest élvonalbeli bajnokin, ezúttal is Albert István és ifj. Tóth Vencel segíti munkáját asszisztensként, a tartalék-játékvezetői teendőket pedig Fábián Mihály látja el. A podgoricai stadionban szerdán 18 órakor kezdődik a Montenegró-San Marino találkozó. Az európai zóna H csoportjában a listavezető Anglia mögött Montenegró a második helyen áll a tabellán, San Marino pont és szerzett gól nélkül az utolsó helyen szerénykedik. A két fél legutóbbi, egymás elleni találkozóján Serravalléban a montenegróiak 6?0-ra győztek.