Kecskeméti  - Puskás elírás - forrás: mlsz.hu Forrás: mlsz.hu - Kecskeméti - Puskás elírás.

Lassan egy hónapja szerepel hibásan Bognár Tamás jegyzőkönyve az adatbankban.

A hiba azonban félig volt csak a "Bogi" rendszerében, alapvetően az IFA rendszer a hibás.

Hogy mi is történt?

Nem kell sokat kutakodni, a mérkőzést kell megnézni időrendben:

Az első féldiő 57 percig tartott, azaz 45 perc rendes játékidő és 12 perc hosszabbítás.

A hosszabbításban 45+1 percnél volt egy sárgalap, míg a 45+9 percben Horváth Krisztofel gólt szerzett. Az első félidő után így 2-0 volt az állás.

A második félidő második percében, azaz a 47. percben született egy gól.

A játékvezető berögzítette az eredményt és a góllövőket, de a programba a 45+9 percet már nem lehet beírni, hasonlóan a 90 perc utáni eseményeket sem.

A hibát sajnos az MLSZ évek óta nem javítja ki, így hétről hétre a hibák az interneten nyomonkövethetőek.

Hasonló logikai hiba van a hétvégi DVTK - DVSC mérkőzésen is, ahol a 45+2 percben született gól, de a jegyzőkönyv szerint nem derül ki, hogy ez első vagy második félidő.