Küldések: Mérkőzésenként Játékvezetőnként Versenyenként Küldőtábla - jv Küldőtábla - ell. Hiányzó küldések

Kimutatások: NB. I-es Osztályonkénti Évadonkénti Verenytípusonként Egy verseny

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Tartalék jv.

2021-08-01 00:00:00 Balatonfüred - Kelen SC - (NB. II. - Nyugat)

Molnár Réka Nagy Viktor
Török Katalin

2021-08-01 11:00:00 Videoton - Felcsút - (NB. II. - Nyugat)

Muhari Gergő Bőhm Ármin
Kovács Tamás

2021-08-01 11:00:00 Békéscsaba - Füzesgyarmati Sport Klub - (NB. II. - Kelet)

Nagy Norbert Kővér Tamás
Molnár László Máté

2021-08-01 11:00:00 Ferencváros - Iváncsa Községi SE - (NB. II. - Közép)

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Tóth Róbert

2021-08-01 17:00:00 Eger - Tállya KSE - (NB. II. - Kelet)

Horváth Máté Dobos Dávid
Porkoláb Ferenc

2021-08-01 17:30:00 Andráshida - Gyirmót - (NB. II. - Nyugat)

Horváth Partik Ring Kevin
Török Bence

2021-08-01 17:30:00 Tatabánya - Győr - (NB. II. - Nyugat)

Kovács Tamás Gordos Árpád Mihály
Székely Gergő Ferenc

2021-08-01 17:30:00 Mohácsi TE - Kozármisleny - (NB. II. - Közép)

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-08-01 17:30:00 Nagykanizsa - Zalaegerszeg - (NB. II. - Nyugat)

Maml Zoltán Ország Péter
Bizderi Nikolett

2021-08-01 17:30:00 Gerjéni SK - Paksi FC - (NB. II. - Közép)

Sipos Katalin Szabó Dániel
Szkrajcsics Péter

2021-08-01 17:30:00 FC Tiszaújváros - Újpest FC - (NB. II. - Kelet)

Valu Tibor Benkő Róbert
Sztányi Tibor

2021-08-01 17:30:00 Hajdúszboszlói Sportegyesület - Debrecen - (NB. II. - Kelet)

Bálint Attila Flinta Zoltán
Varga Levente

2021-08-01 17:30:00 Csákvár - Diósgyőr - (Merkantil Bank)

Derdák Marcell Kiss Balázs
Sinkovicz Dániel
Molnár Attila

2021-08-01 17:30:00 Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - Diósgyőr - (NB. II. - Kelet)

Lovas László Vrbovszki Pál
Ancsin Zoltán

2021-08-01 17:30:00 Balassagyarmat - Vác - (NB. II. - Közép)

Juhász Dávid Molnár István
Imrő János

2021-08-01 17:30:00 III. kerületi TVE - Budafok - (Merkantil Bank)

Nagy Róbert Berényi Ákos
Punyi Gyula
Móri Tamás

2021-08-01 17:30:00 Makó - Monor - (NB. II. - Közép)

Nagy Attila László Juhász László
Kiss Sándor

2021-08-01 17:30:00 Nyíregyháza - Dorogi FC - (Merkantil Bank)



2021-08-01 17:30:00 FC Dabas - Rákosmenti KSK - (NB. II. - Közép)

Szalai László Keszthelyi Tamás
Farkas Gergő Zoltán

2021-08-01 17:30:00 Dunaújváros - Szekszárdi UFC - (NB. II. - Közép)

Gáspár András Gyürüsi Péter
Hegedűs-Baráth Noémi

2021-08-01 17:30:00 BKV Előre - Salgótarjáni BTC - (NB. II. - Kelet)

Kátai Gábor Márkus Péter
Elek Balázs

2021-08-01 17:30:00 Cegléd - Hmvhely FC - (NB. II. - Közép)

Leél-Őssy Ádám Kovács Brankó Krisztián
Sudicky Bálint

2021-08-01 17:30:00 ESMTK - Dabas-Gyón FC - (NB. II. - Közép)

Dobai János Pogonyi Ferenc
László István Sándor

2021-08-01 17:30:00 Veszprém FC - Komárom VSE - (NB. II. - Nyugat)

Zám Zsolt Domján Dávid
Nagy Barnabás

2021-08-01 17:30:00 KBSC - Tiszafüredi VSE - (NB. II. - Kelet)

Mencsik László Hovanecz Máté László
Derda Dominik Kolos

2021-08-01 17:30:00 Várda SE - Sényő-Carnifex FC - (NB. II. - Kelet)

Zimmermann Márió Balla Levente
Kovács Zoltán

2021-08-01 17:30:00 Érdi VSE - Bicskei TC - (NB. II. - Nyugat)

Juhász Bálint Halmai Kristóf
Holpár Gergely

2021-08-01 17:30:00 BVSC - Gárdonyi VSE - (NB. II. - Nyugat)

Borbás Bottyán Aurél Zahorecz Roland
Németh Balázs

2021-08-01 17:30:00 Putnok - Hidasnémeti VSC - (NB. II. - Kelet)

Takács Ákos Szilágyi Zsolt
Novák Levente

2021-08-01 17:30:00 Jászberény - Törökszentmiklósi FC - (NB. II. - Kelet)

Kakuk Szabolcs Bereczki Bence
Juhász Szabolcs Olivér

2021-08-01 17:45:00 Zalaegerszeg - Videoton - (OTP Liga)

Andó-Szabó Sándor Kóbor Péter
Horváth Zoltán
Farkas Ádám

2021-08-01 18:00:00 Pápa - Sopron - (NB. II. - Nyugat)

Héra Csanád Jakab Bálint
Rózsás Rita

2021-08-01 19:00:00 Vasas - Ajka - (Merkantil Bank)

Antal Péterifj. Tóth Vencel
Bornemissza Norbert
Sipos Tamás

2021-08-01 19:00:00 Kecskemét - Budaörs - (Merkantil Bank)

Csonka Bence Kovács II. Gábor
Belicza Bence Péter
Kovács Imre

2021-08-01 19:00:00 Siófok - Soroksár - (Merkantil Bank)

Gaál Ákos Bertalan Dávid
Király Zsolt
Kovács J. Zoltán

2021-08-01 19:00:00 Kaposvár - Mosonmagyaróvár - (NB. II. - Nyugat)

Kubicsek Máté Vörös Dániel
Mózsa Ábel

2021-08-01 19:00:00 Békéscsaba - Szeged - (Merkantil Bank)

Takács János Szilágyi Norbert
Tőkés Róbert
Nazsa Tamás

2021-08-01 19:00:00 Szolnok - Szentlőrinc - (Merkantil Bank)

Németh Ádám Rózsa Dávid
dr. Bede Tamás
Görög Márió

2021-08-01 19:00:00 Győr - Tiszakécske - (Merkantil Bank)

Szigetvári Márk Varga Gábor
Kulman Tamás
Dolnegó Bálint

2021-08-01 20:00:00 Újpest FC - Felcsút - (OTP Liga)

Pintér Csaba Albert István
Garai Péter
Karakó Ferenc

2021-08-02 20:00:00 PMFC - Haladás - (Merkantil Bank)

Oláh Gábor Aradi József
Kovács Gábor (1980)
Berényi Tamás
A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.