Sápi Csaba Imre


Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Játékvezetői szervezet Pozíció Mettől Kinevező hat. Meddig Visszavonó hat.
Hajdú Bihar Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök
2021-01-01
2022-05-05
Hajdú Bihar Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök
2020-07-01
2020-12-31
Hajdú Bihar Megyei Játékvezetői Bizottság
elnök
2016-10-04
23/2016
2020-06-30
23/2016
Hajdú Bihar Megyei Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2011-07-01
145/2011 (06.23.)
Hajdú Bihar Megyei Játékvezetői Bizottság
elnökségi tag
2011-01-01
333/2010 (12.16.)
2011-06-30
333/2010 (12.16.)