Adatbázisok, kimutatások

    Közzétett hazai küldések
    Egy kiválaszott verseny
    Egy kiválaszott verseny hátralévő küldései
    Szervezet / időszak
    Mai napi küldések
    Egy játékvezető küldése
    Egy csapat küldése
    Csapatok összevetése
    Derbi mustra
    Közreműködések száma
    Élvonalbeli közreműködések
    Évadonkénti közreműködés
    Versenyenkénti közreműködés
    Évad/versenytipus
    Versenytipus/játékvezető
    Keret / közremükődés
    NB. I-es játékvezetők küldés száma
    Küldőtáblák
    Játékvezetői tábla
    Ellenőri tábla
    Küldési statisztikák
    Küldések száma évadonként
    Küldések száma szezononként
    Nemzetközi küldések
    Versenytipusonkénti küldés
    Egy játékvezető küldése
    Válogatott küldések
    Csapatok küldései
    Mai napi küldések
    Nemzetközi statisztikák
    Válogatottankénti közreműködés
    Csapatonkénti közreműködés
    Versenyenkénti közreműködés

Közzétett országos küldések

Játékvezető Asszisztens1
Asszisztens2
Alapvonali jv. 1
Alapvonali jv. 2
Tartalék jv.

2018-08-18 17:00:00 Iváncsa Községi Sportegyesület - PMFC - (NB. III. (Közép-csoport))

Zám Zsolt (440911) Hofbauer Roland (1771)
Bőhm Ármin (567236)


2018-08-18 17:00:00 III. kerületi TVE - Nagykanizsa - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Újhelyi Tamás (234809) Pápai Zoltán (1746)
Katona Brigitta (321534)


2018-08-18 17:00:00 Szolnok - FC Tiszaújváros - (NB. III. (Keleti-csoport))

Hanyecz Bence (191892) Flinta Zoltán (1158)
Vrbovszki Pál (264501)


2018-08-18 17:00:00 Debreceni Egyetemi Atlétikai Club - Nyírbátori FC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Takács Tamás (4790) Pogonyi Ferenc (170083)
Dobos Dávid (111385)


2018-08-18 17:00:00 Hmvhely FC - FC Dabas - (NB. III. (Közép-csoport))

Leél-Őssy Ádám (4980) Kovács Gábor (1980) (3244)
Kovács Brankó (3330)


2018-08-18 17:00:00 Szeged - Szekszárdi UFC - (NB. III. (Közép-csoport))

Antal Péter (148111) Szvetnyik Bence (5244)
Molnár Alex (345986)


2018-08-18 17:00:00 Füzesgyarmati Sport Klub - Gyöngyösi AK - (NB. III. (Keleti-csoport))

Kakuk Szabolcs (314741)ifj. Kormányos Gábor (1748)
Török Sándor (4100)


2018-08-18 17:00:00 Ménfőcsanak ESK - Sárvár FC - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Horváth Máté (5388) Imrő János (397693)
Molnár István (283165)


2018-08-18 17:00:00 Jászberény - Tállya KSE - (NB. III. (Keleti-csoport))

Tamási Patrik (317478) Tőkés Róbert (2013)
Kovács Zoltán (404928)


2018-08-18 17:00:00 Szabadkikötő Sport Kft. - Pénzügyőr SE - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Molnár Réka (127562) Farkas Dávid (509751)
Pipicz Norbert (397505)


2018-08-18 17:00:00 Csepel - Érdi VSE - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Maml Zoltán (149924) Iványi István (730)
Nagy Márk (2335)


2018-08-18 17:00:00 Andráshida - Komárom VSE - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Káprály Mihály (396415) Rózsa Dávid (218034)
Sinkovicz Dániel (300678)


2018-08-18 17:00:00 Kozármisleny - Taksony SE - (NB. III. (Közép-csoport))

Bana Gergely (4888) Varga Gábor (335004)
Tinnyei Zsolt (258246)


2018-08-18 17:00:00 Cigánd - Sajóbábony VSE - (NB. III. (Keleti-csoport))

Szigetvári Márk (130977) Szarvas László (1069)
Kővér Tamás (1979)


2018-08-18 17:00:00 Eger - Sényő-Carnifex FC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Rózsavölgyi Dávid (249391) Kulcsár Dániel (3790)
Vad Anita (346496)


2018-08-18 19:00:00 Dunaújváros - Rákosmenti KSK - (NB. III. (Közép-csoport))

Gáspár András (144277) Gyürüsi Péter (187217)
Keszthelyi Tamás (1113)


2018-08-19 17:00:00 Ajka - Felcsút - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Derdák Marcell (210695) Nagy Viktor (277395)
Ország Péter (565919)


2018-08-19 17:00:00 Szentlőrinc - Honvéd - (NB. III. (Közép-csoport))

Kubicsek Máté (226840) Vörös Dániel (3802)
Perák András (433651)


2018-08-19 17:00:00 Dunaharaszti MTK - Pápa - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Urbán Eszter (771) Berényi Ákos (315392)
Rideg Martin (408601)


2018-08-19 17:00:00 BKV Előre - Videoton - (NB. III. (Nyugat-csoport))

Szommer Attila (2215)dr. Bede Tamás (2720)
Bognár László (278379)


2018-08-19 17:00:00 Kecskemét - Paksi FC - (NB. III. (Közép-csoport))

Gaál Gyöngyi (717) Zsákai Milán (163394)
Zahorecz Roland (120539)


2018-08-19 17:00:00 SZEOL FC - Makó - (NB. III. (Közép-csoport))

Kulcsár Katalin (720) Gordos Árpád Mihály (354478)
Belicza Bence Péter (124489)


2018-08-19 17:00:00 Diósgyőr - Putnok - (NB. III. (Keleti-csoport))

Valu Tibor (221284) Benkő Róbert (681)
Soós András (103154)


2018-08-19 17:00:00 ESMTK - Salgótarjáni BTC - (NB. III. (Keleti-csoport))

Dobai János (140838) Bertalan Dávid (5441)
Rigó Martin (289762)


2018-08-19 17:30:00 Monor - Győr - (Merkantil Bank)

dr. Kovács Gergely (1781) Bornemissza Norbert (105762)
Garai Péter (172418)

Gaál Ákos (348000)

2018-08-19 17:30:00 Budaörs - Kaposvár - (Merkantil Bank)

Nagy Norbert (116050)dr. Szabó Péter (398)
Kulman Tamás (3791)

Kátai Gábor (3013)

2018-08-19 17:30:00 Cegléd - Nyíregyháza - (Merkantil Bank)

Veizer Roland (1749) Punyi Gyula (353136)
Márkus Péter (4648)

ifj. Szilágyi Sándor (235216)

2018-08-19 17:30:00 KBSC - Balmazújváros - (Merkantil Bank)

Böcskei Balázs (2586) Vígh-Tarsonyi Gergő (3168)
Szalai Balázs (397695)

Berényi Tamás (4948)

2018-08-19 17:30:00 Soroksár - Dorogi FC - (Merkantil Bank)

Barna Gábor (1797)ifj. Kormányos Gábor (1748)
Kiss Balázs (2109)

Nagy Róbert (1861)

2018-08-19 17:30:00 Mosonmagyaróvár - Tiszakécske - (Merkantil Bank)

Kovács Gábor Péter (695) Becséri Gergely (2338)
Mohos Milán (1180)

dr. Jakab Géza (347917)

2018-08-19 18:00:00 Zalaegerszeg - Békéscsaba - (Merkantil Bank)

Bognár Tamás (653) Farkas Balázs (343)
Horváth Zoltán (2669)

Kovács J. Zoltán (1743)

2018-08-19 19:00:00 Gyirmót - Vasas - (Merkantil Bank)

Radványi Ádám (1863) Kepe Arnold (575)
Aradi József (129657)

Pillók Ádám (189893)

2018-08-19 19:00:00 Vasas - Csákvár - (Merkantil Bank)

Lovas László (5292) Csatári Tibor (1150)
Kis Zoltán (463)

Ducsai József (1321)

2018-08-19 19:00:00 Siófok - Budafok - (Merkantil Bank)

Horváth Tibor (3371) Király Zsolt (2844)
Iványi István (730)

Zierkelbach Péter (1633)

2018-09-30 20:15:00 Videoton - Mezőkövesd - (OTP Liga)

Berke Balázs (3836) Albert István (609)
Lémon Oszkár (732)
Pintér Csaba (1757)
Kulcsár Katalin (720)
ifj. Tóth Vencel (1625)
A listában a közzétett küldések szerepelnek. A mérkőzésre a jegyzőkönyv, mig a játékvezető nevére kattintva az adatlap jelenik meg.